e-Myto

O nas

Grupa Lambda-Com

Założona w 2001 roku spółka Lambda-Com Kft uzyskała pozycję lidera na rynku usług monitoringu pojazdów za pomocą urządzeń typu M2M. Spółka będąca własnością węgierskich wspólników urosła do wielkości międzynarodowej korporacji i obecnie świadczy kompleksowe usługi w 14 krajach Europy. Centralnym elementem usług składających się na profesjonalne zarządzenie flotą jest monitoring, który dzięki innowacjynym rozwiązaniom stał się usługą wspierającą cały proces logistyczny.

 

Częścią grupy informatycznej Lambda-Com jest WebEye Polska Sp. z o.o. Nasze urządzenia telematyczne zostały zamontowane w 40.000 pojazdów w całej Europie.

 

Ponad 10 lat usługi WebEye

Usługa monitoringu pojazdów firmy WebEye została wprowadzona na rynek na początku ubiegłego dziesięciolecia. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom telematycznym, łączącym w sobie technologie lokalizacji GPS i technologie telekomunikacyjne GPRS, otworzyły się ogromne możliwości dla rozwoju systemów monitorowania pojazdów i aplikacji geoinformatycznych.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi, firma Webeye szybko rozszerzyła swoją działalność i wykroczyła daleko poza podstawową usługę monitoringu pojazdów. Odpowiadając na wyzwania rynku opracowaliśmy specjalne moduły, funkcje i wdrożyliśmy dodatkowe urządzenia peryferyjne, dzięki którym jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowych rozwiązań wspierających działalność transportową. Zastosowanie nowoczesnych technologii przetwarzania danych oraz odpowiedniego oprogramowania służącego do ich obróbki oraz prezentacji pozwala zaplanować, kontrolować i optymalizować działalność transportową, przez co koszty eksploatacji i komunikacji mogą zostać znacznie zredukowane.

 

Co WebEye oferuje?

 • Podstawą systemu WebEye jest nowoczesny monitoring pojazdów na bazie GPS. Jednakże usługi i funkcje dostępne dla użytkowników – dzięki nieustannym pracom rozwojowym trwającym od ponad dekady – dzisiaj już daleko wykraczają poza ramy tradycyjnych funkcji zwykłego monitoringu.
 • WebEye jest doskonałym narzędziem do efektywnego zarządzania flotą i pełnej kontroli nad nią, oraz jest niezbędnym rozwiązaniem telematycznym dla przedsiębiorstw niezależnie od wielkości.
 • Za pomocą systemu WebEye stworzy się w każdej firmie przejrzystość potrzebną do zarządzania flotą pojazdów.
 • Za pomocą monitoringu pojazdów w czasie rzeczywistym oraz możliwości komunikacji z kierowcami można dokonać pozytywne zmiany w organizacji pracy w dziedzinie transportu.
  Stopień użytecznego wykorzystania zasobów wzrośnie skokowo, a w związku z tym radykalnie się zmniejszą ilość ”pustych kilometrów”.
 • Zmniejszenie poziomu zużycia paliwa flot samochodowych jest najbardziej ewidentną oszczędnością przy inwestowaniu w system telematyczny. Nasze rozwiązania dają m.in. dostęp do informacji o zużyciu paliwa lub o jego poziomie w zbiorniku.
 • Zainstalowanie różnych rodzajów czujników o przydatnych funkcjach podnoszą poziom profesjonalizmu wykonania działalności transportowej. Stosowanie alarmów, pomiaru temperatury i innych rozwiązania wychodzą naprzeciw oczekiwaniom zleceniodawców z różnych branż życia gospodarczego.
 • Nasze rozwiązania sprawiają że działalność Waszej Firmy staje się bardziej efektywna i ekonomiczna, a na zewnątrz Firma będzie miał opinię nowoczesnego i konkurencyjnego przedsiębiorstwa
 • Nasze aplikacje pomagają również uwolnić się od ograniczeń związanych z wykonywaniem prac biurowych w jednym miejscu. Wiele z tego rodzaju czynności w ten sposób będzie można wykonywać w różnych miejscach zależności od potrzeb.
 • Funkcje diagnostyczne pomagają również w ewidencji stanu technicznego pojazdu, a w związku z tym ta wyższa poziom kontroli pośrednio przyczyni się do wydłużenia żywotności pojazdów.
 • WebEye może być elementem łączącym nadawcę towaru z innymi uczestnikami procesu dostarczenia towaru.
 • WebEye jest zaufanym partnerem przedsiębiorstw i firm zajmujących się transportem, spedycją oraz mających duże floty samochodowe. Nasze rozwiązania powodują że prestiż firm stosujących poważnie rośnie w oczach zleceniodawców i równiez konkurencji w branży.