e-Myto

WebEye a opłata drogowa

Przy współpracy z Węgierskim Zarządcą Autostrad S.A. (Állami Autópálya Kezelő Zrt ) jesteśmy już o krok od wprowadzenia systemu deklaracji Elektronicznych Opłat Drogowych(E-Toll). Nasi aktualni oraz przyszli klienci będą mogli z niego kożystać już od 1 lipca.

 

System elektronicznych opłat drogowych jest wykorzystywany w Europie od lat 90`. Bieżącego roku zostanie również wdrożony na terenie Węgier. Opłaty można deklarować na dwa sposoby: poprzez wykupiony z góry bilet na określoną trasę a także za pomocą urządzenia pokładowego (za pośrednictwem operatora monitoringu GPS).

 

Lambda-Com Group, jest jednym z największych usługodawców systemów monitoringu GPS na Węgrzech oraz w centralnej Europie. Mając w posiadaniu najnowocześniejsze technologie poczuwamy się w obowiązku aby zapewnić niezawodną obsługę węgierskiego systemu opłat drogowych. Przewoźnicy posiadający samochody ciężarowe powyżej 3,5 tony mogą czuć się spokojni korzystając z naszego systemu.

 

Naszą główną rolą jest przesyłanie dokładnych danych dotyczących pozycji na terenie Węgier i informacji o pojeździe dla tych którzy będą chcieli uiszczać opłatę do Węgierskiego Zarządcy Autostrad (ÁAK) za pomocą naszego systemu.

 

W tym celu, skupiliśmy się na rozwoju technicznym i budowaniu niezbędnej infrastruktury.

 

Centralne jednostki WebEye znajdujące się u naszych klientów odpowiadają wymogom przygotowywania raportów elektronicznych opłat.

 

 

Dostarczamy również niezbędne urządzenia pokładowe dla przewoźników. Zostaną one profesjonalnie zamontowane z pomocą naszych odpowiednio wyszkolonych serwisantów. Odnośnie sprzedaży urządzeń zamieszczamy dane kontaktowe poniżej.